Версия для печати темы
Нажмите сюда для просмотра этой темы в оригинальном формате
Кулинарный форум Хорошей кухни > Антресолька > Для жителей Украины - 5


Автор: Khrystya 30.12.2004 - 18:56
По поводу голосования за пакет законопроектов 4180 ( в его составе и была поправка о выборах в которой шла речь о голосовании инвалидов)
Вот стенограмма (извините пожалуйста что на украинском, но думаю суть поймете)
Цитата
А зараз відповідно до нашої домовленості, прошу  уваги. Я ставлю на голосування для прийняття у пакеті законопроекти 4180 –з уточненнями Тимчасової спеціальної комісії, що зберігають чинну редакцію Конституції України, а також стосуються її перехідних положень, 3207-1 доопрацьований та 6372-Д. Прошу голосувати. Йде голосування, прошу голосувати.
11:57:32
За-402
Шановні народні депутати! Давайте привітаємо один одного з тим,  що... ( О п л е с к и)
Шановні народні депутати, цілком очевидно, що цей акт, який щойно відбувся в Україні - це акт консолідації, акт примирення і акт, який засвідчує, що  Україна єдина, неподільна, соборна і що ми всі питання будемо вирішувати саме таким  шляхом. Відповідно до регламенту і процедури я підписую необхідні законопроекти і передаю для підпису Президентові України.
МАНТИНЮК А.І. Будь ласка, по Фракціях покажіть: як голосували.
"Наша Україна" - 78, "Регіони України" - 59, Комуністів - 58, соціалдемократи - 33, соціалісти і аграрники по  20, Тимошенко - 1, "Єдина Україна" - 19, "Єдина Україна" - 16, "Трудова Україна" - 16, НДП промисловці і підприємці - 16, "Центр" і "Демініціативи" по 14, позафракційні - 38.

http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/08120406_48.htm

и вот чтобы было понятно навожу количество депутатов в наиболее интересных фракциях (что бы можно было сравнить %соотношение голосовавших):
Наша Украина (Ющенко) - 101
Регионы Украины (Янукович) - 61
БЮТ )Тимошенко - 19
источник - http://gska2.rada.gov.ua:7777/pls/radac_gs09/fr_list







Powered by Invision Power Board (//www.invisionboard.com)
© Invision Power Services (//www.invisionpower.com)