Версия для печати темы
Нажмите сюда для просмотра этой темы в оригинальном формате
Кулинарный форум Хорошей кухни > Антресолька > Для жителей Украины


Автор: olesya 28.11.2004 - 20:58
Я приїхав з Києва сьогодні зранку. Враження дуже позитивні. Змучений, хочу спати. Це тимчасово. Можливо поїду ще раз.

Для жителів Донбасу, хочу дещо розказати.
Привозили(саме так, бо добровільно не чув щоб їхали) автобусами, переважно п`яних. Дали по 50 грн.(принаймі я таку цифру чув). Багато кого привезли силою, дехто дійсно приїхав, бо щиро вірить у правоту Януковича.
Щоб якось загострити ситуацію, цих людей проводили біля Українського Дому на Європейській Площі (спочатку там поселяли жителів Львівської обл., але пізніше почали поселяти зі всієї України). Хочу віддати належне людям "в помаранчевому", ми поводились достойно ніхто не ліз "бити морду", стали через вулицю і скандували: "Схід і Захід РАЗОМ", "Донецьк, Донбас приєднуйся до нас", "Ющенко", "Ми - брати", "Слава шахтарям". Все проходило спокійно без бійок. Люди яких привезли на підтримку Януковича, коли їм голодним, змерзлим, пропонували безкоштовно випити чаю, поїсти, одягнути теплі речі НЕзважаючи на їх політичні переконання, були дуже здивовані, багато хто з них переходили на наш бік !!! І вже наступного дня появлялись таблички "Луганськ за Ющенка", "Донецьк за Ющенка". Було дуже приємно бачити таких людей. Вони приїхали і ЗРОЗУМІЛИ, що їх через 1+1 та Інтер відверто ДУРИЛИ.

P.S. Доречі, п`яних людей у помаранчевому я бачив аж 2 (серед к-сті в більш ніж 1млн.чол.). Мій знайомий проживав у наметовому містечку, казав що в них заборонено пити навіть пиво, не то щоб міцніші алкогольні напої. За 3 дні перебування я не вживав навіть пива, якось і не хотілось.

Powered by Invision Power Board (//www.invisionboard.com)
© Invision Power Services (//www.invisionpower.com)